Aktualności

13 czerwca 2012

Zawody strażacke 2012

Kolejny rok z rzędu Ochotnicza Straż Pożarna z Przyborowa brała udział w Miejsko – Gminnych Zawodach Sportowo- Pożarniczych organizowanych w Pudliszkach.

» czytaj więcej..
06 czerwca 2012

Festyn z okazji dnia dziecka

W minioną niedziele tzn. 3 czerwca odbył się festyn z okazji dnia dziecka. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno tych najmłodszych, dla których przewidziano szereg atrakcji, jak również dla tych starszych, którzy u boku maluchów mogli miło spędzić czas.

» czytaj więcej..
29 maja 2012

Dzień dziecka

W dniu 3 czerwca Sołtys wraz z Radą sołecką organizują festyn z okazji dnia dziecka. W imieniu w/w wszystkich serdecznie zapraszamy.

» czytaj więcej..
23 maja 2012

Przygotowania do turnieju

Po przygotowaniu nawierzchni do piłki siatkowej i montażu niezbędnych urządzeń nadszedł czas na zabawę.

» czytaj więcej..
18 maja 2012

Prace przy boisku do siatkówki plażowej

Boisko do siatkówki plażowej to nowy nabytek w naszej miejscowości. Dzięki wspólnym wysiłkom mieszkańców, którzy nieodpłatnie użyczyli swój sprzęt, a także lokalnym firmą wioska nabyła kolejny obiekt sportowy. Dołączony do „punktu rozrywki w Przyborowie” bardzo wzbogaca ten kompleks. Młodzież oraz najmłodsi mieszkańcy mogą miło spędzać wolny czas. Wszystkim osobą zaangażowanym w powstawanie nowego boiska do piłki plażowej w imieniu sołtysa i rady sołeckiej bardzo dziękujemy.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 98975 osób.
realizacja 2011: studio fabryka